Gështenja në Report Tv: Do të ketë komisione të tjera në Shëndetësi dhe për dializën e laboratorët

2 Prill, 18:15

Deputeti demokrat Lefter Gështenja në emisionin ‘Studio Live‘ në Report Tv tha se do të ketë komisione të tjera për Shëndetësinë