Gjykata lë në burg shoferin e Mark Frrokut, u kap në Tiranë me 2 armë dhe një municion luftarak në mjet

6 Tetor, 20:37

Albert Prendi ka rënë në prangat e policisë mëngjesin e së mërkurës pasi u kap nga policia me 2 armë zjarri në automjet si dhe 2 krehra dhe municion luftarak. Gazetari i Report Tv, Sokol Dema mëson se 38-vjeçari është shoferi i ish deputeti, Mark Frroku.

Kategori të tjera