Grabitësit torturuan dhe mbytën 20-vjeçaren pranë foshnjës së saj në Greqi, policia: Kriminelët një bandë shqiptaro-greke

14 Maj, 14:45

Detaje të reja dalin në sipërfaqe për ngjarja shokuese që ndodhi 3 ditë më parë, ku një 20 vjeçare ka mbetur e vrarë, pranë krevatit të foshnjës së saj 11 muajshe, pasi është torturuar dhe mbytur nga grabitësit, një bandë kriminale shqiptaro-greke, të cilët u futën në shtëpinë e saj me qëllim për të vjedhur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha