Greqi/ I vodhën shtëpinë, 19-vjeçari ‘hero’ ndjek nga pas hajdutët me të brendshme dhe me duar të lidhura nga pas

5 Shtator, 16:38

Me duar të lidhura nga pas dhe i veshur vetëm me të brendshme 19-vjeçari ka vrapuar në rrugët e qytetit për të ndaluar disa hajdut t’i vidhnin banesën e tij në Greqi.

Kategori të tjera