Greqi, masakroi gruan me thikë dhe u vetëdorëzua në polici, shqiptari: E vrava sepse isha xheloz

30 Korrik, 15:22

“E vrava se isha xheloz”, këto janë fjalët që i tha policisë shqiptari që u vetëdorëzua pasi masakroi me thikë gruan e tij në shtëpinë e tyre, në kryeqytetin grek, Athinën.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha