Greqi/ U përfshinë në një sulm të përgjakshëm, arrestohet shqiptari dhe rusi

17 Qershor, 09:17

Një 30-vjeçar me origjinë shqiptare dhe një 46-vjeçar me origjinë ruse janë arrestuar në Greqi pasi u përfshinë në një sulm të përgjakshëm në një mini market në orët e vona të së shtunës (15 qershor) në Chania