Greqia i jep fund lock down-it, vendi rikthehet në normalitet dhe hap zyrtarisht sezonin turistik

14 Maj, 14:41

Pas një fushate intensive vaksinimi dhe muajsh të gjatë kufizimesh, Greqia i jep fund lock-down. Nga dita e sotme vendi rikthehet në normalitet dhe qytetarët nuk qarkullojnë më me orar të kufizuar dhe dërgimin e sms vetëm në 6 kode të lejuara.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha