Habit telefonuesi: Në PD ka shumë spiunë nga e majta,e kanë marrë kalanë nga brenda

31 Maj, 09:31

Jo pak habiti me argumentin e tij për situatën në Partinë Demokratike një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se në PD ka shumë spiunë nga e majta që ia kanë marrë kalanë nga brenda dhe po e shkatërrojnë këtë forcë politike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha