Haklaj: Breçani krahu i djathtë i Berishës dhe i majtë i Metës! Korreshi: S'marr pjesë në Këshillin Kombëtar të Rithemelimit

24 Nëntor 2023, 19:38

Deputeti i grupit të Bardhit, Saimir Korreshi tha për Report Tv se nuk do marrë pjesë në Këshillin Kombëtar të Berishës më datë 2 dhjetor. Korreshi tha se nuk merr pjesë në një Kuvend ku nuk janë të përfshirë të gjithë demokratët.