Hapen universitetet për konsultime e provime, hiqet karantina për të ardhurit nga Maqedonia e Veriut e Greqia! Ora policore mbetet e njëjtë

5 Maj, 15:41

Nisur nga ulja e rasteve të infektimeve dhe incidencës së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur që të hapen auditorët në universitete vetëm për provime dhe konsiultime si dhe të hiqet karantina 14 ditore për emigrantët nga Greqia dhe Maqedonia e Veriut

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha