Hapet Pediaria e re e Elbasanit, Rama inspekton punimet me Ministren e Shëndetësisë: Investim me standardet më të larta

23 Maj, 16:58

Pediatria e re e Elbasanit, një investim i qeverisë shqiptare, ka hapur dyert në shërbim të fëmijëve të qarkut të Elbasanit dhe zonave përreth.  Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kanë parë nga afër investimin e ri.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha