Higjena intime tek femrat: Sa shpesh duhet të lahemi?

17 Nëntor 2021, 13:45

Gjinekologia Mimoza Keta në një intervistë në emisionin ‘Rreze dielli’ këshilloi vajzat dhe gratë për mënyrën e duhur të higjenës intime.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha