Historia e Nexhit, ‘akrobates me biçikletë’ që u bë pjesë e Cirkut që 10-vjeç: E kam një brengë, s’më hiqet mendja! E bija e vetmja xhonglere: E kemi pasion

9 Shkurt, 18:29

Nexhi Dakli, akrobate në Cirk që prej moshës 10-vjeçare, sot në moshë pensioni, rrëfen për “Report tv” historinë e saj dhe brengën për artistët e rinj. Ajo e ka trashëguar zanatit tek e bija Erisi, që sot është e vetmja xhonglere në Cirk.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha