I iku për pak sekonda autobusi që mori para 10 makina në Tiranë, qytetarja: Nuk arrita në kohë në stacion! Isha me fat që shpëtova

28 Shkurt 2023, 13:29

Vetëm pak sekonda para aksidentit të shumëfishtë në mes të Tiranës, një grua po vraponte për të hipur në autobusin që mori para 10 makina por nuk arriti. Për Report Tv thotë se e ndjen veten me fat pasi nuk arriti dot të kapte urbanin.

“Po vija me hip në autobus dhe kaloi. Unë isha me fat që shpëtova se nuk hipa në autobus. Më iku pa ardhur në stacion. Kur e pashë thashë o Zot i madh. Ishin me fat ata njerëz. Po kthehesha nga puna dhe do të shkoja te ’21 dhjetori’. U ndjeva me fat”, tha gruaja.