I vranë vëllain gjatë fushatës, ish-deputeti krijoi bindjen për atentatorët, Aida Topalli: Ndoka pagoi ekzekutorë për të vrarë Durim Bamin

22 Maj, 19:52

Gazetarja Aida Topalli teksa komentoi në 'Studio Live' megaoperacionin 'Revanshi' zbuloi lëvizjet e ish-deputetit të PS-së Arben Ndoka që çuan në organzimin e dështuar të atentateve ndaj Durim Bamit dhe Aleks Ndreka.