Ina Zhupa në Report Tv: S’është problem ‘non grata’ e Berishës për zgjedhjet, por që mbahet në arrest pa asnjë akuzë

25 Qershor, 14:33

Deputetja e Partisë Demokratike Ina Zhupa thotë se fakti që Sali Berisha, të cilit gjykata e Apelit i dha logon dhe vulën e PD-së, është i shpallur non grata nga SHBA dhe nga Britania e Madhe, nuk është problem për marrjen në zgjedhjet parlamentare që do të mbahen vitin e ardhshme