Interpretimi rrënqethës i Mirush Kabashit që i përloti dhe i emocioni të gjithë

14 Janar, 13:35

Mirush Kabashi, aktori i mirënjohur prej disa kohësh i kishte munguar skenës shqiptare për shkak të disa problemeve shëndetësore. Gjatë një intervistë në emisionin “Rreze Dielli”, aktori i qindra roleve solli një interpretim emocionues të letrës që shkenctari Albert Einstein i shkruajti vajzës së tij.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha