Ish-deputeti Ligor Karamelo për Report Tv: Çështja çame nuk ekziston! Meta po bllokon çështjen e detit për interesat e tij personale

27 Maj, 18:30

Sipas Karamelos, çështja çame nuk ekziston në të vërtetë dhe se përdoret për qëllime elektorale apo për të mbajtur gjallë nacionalizmat. I ndalur në çështjen e detit, Karamelo tha se dosja nuk është gatit, pasi presidenti Ilir Meta për egon e tij personale nuk i ka dhënë kryeministrit autorizimin për ta përgatitur

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha