Ish-këshilltari izraelit për Sigurinë në Report Tv: Raketat e Hamasit, dorë e Iranit për të penguar paqen me vendet arabe! Të ikë për të mirën e Europës! Me Shqipërinë na bashkon historia

24 Nëntor 2023, 19:50

Ish-këshilltari izraelit për Sigurinë në Ministrinë e Shtetit, Davidi Hermelin, në një intervistë ekskluzive për “Studio Live” në Report Tv ka shpjeguar atë që po ndodh në Rripin e Gazës pas 67 ditëve luftë mes Izraelit dhe Hamasit