Iu vendos tritol në ambientet e shtëpisë, Shpëtim Ndreca është vëllai i ish-gjyqtarit Bib Ndreca, i shkarkuar nga Vetingu

16 Prill, 17:48

Shpëtim Ndreca, biznesmenit që ju vendos një sasi tritoli në ambientet e shtëpisë së tij  në Mamurras, rezulton të jetë vëllai i ish-gjyqtarit të Krimeve të Rënda, Bib Ndreca. Që prej muajit shkurt 2021 Bib Ndreca është larguar nga sistemi i Drejtësisë, pasi Vettingu vendosi shkarkimin e tij. Deri në këtë fazë të hetimit, policia është duke kryer  verifikime në dy pista, atë të biznesit dhe pistën tjetër të kërcënimeve që mund të vijnë për shkak të punës që ka patur vëllai i tij, Bib Ndreca.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha