Iu vodhën 120 mijë euro në shtëpi, arrestohet zyrtarja Alda Klosi, akuzohet për pastrim parash! Pastruesja: M’i la t’i fshihja! Kam parë shumë para në kuti

4 Shkurt, 08:32 | Përditesimi i fundit: 2023-02-04 12:18:26

Ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë dhe ish shefe e Kabinetit në kohën kur ministër ishte Arben Ahmetaj, Alda Klosi është arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia e Tiranës. 

    Kategori të tjera