'Je me shqiptarët apo me korrupsionin?' Burimi debaton me Idajet Beqirin: Je larg me mua, nuk afrohesh dot

8 Prill, 17:58 | Përditesimi i fundit: 2024-04-08 18:13:10

Në 'Studio Live', avokati Idajet Beqiri dhe gazetari Genc Burimi debatuan lidhur me mandatin e Olta Xhaçkës, por edhe zgjedhjen e ish-gjyqtarit Gjin Gjoni si kreu i Rithemelimit në Lezhë.