Jennifer Lopez 'kryqëzohet' në rrjet, i pështyn asistentes në dorë çamçakëzin

26 Mars, 12:26

Një veprim i këngëtares dhe aktores me famë ndërkombëtare Jennifer Lopez ka revoltuar njerëzit në rrjetet sociale.

Videoja e filmuar gjashtë vite më parë është bërë sërish virale dhe po qarkullon në të gjitha mediat. Jennifer shihet teksa është duke ecur në rrugët e qytetit të New York-ut  ka pështyrë çamçakëzin në dorën e asistentes së saj.