Kadilli në Report Tv: Berisha e sheh partinë si projekt individual! PD e humbi shansin për t’u bashkuar! Asnjë nga grupet s’po bën opozitë

16 Qershor, 19:15

Partia Demokratike ende nuk e ka gjetur zgjidhjen për bashkim, por dy grupet ai i Sali Berishës dhe i Enkelejd Alibeajt po funksionojnë si të ndarë. Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, dalë nga Rithemelimi, Fatbardh Kadilli i ftuar në Report Tv ka folur për situatën në PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha