Kallëzoi Metën në SPAK për çështjen CEZ-DIA, juristi në Repolitix: T'i sekuestrohen pasuritë dhe t'i komunikohet akuza! Në pyetje të merret edhe Berisha

22 Shkurt, 23:16

Ish-presidenti Ilir Meta, aktualisht kryetari i Partisë së Lirisë, ditën e sotme u pyet për më shumë se tre orë në SPAK në lidhje me çështjen CEZ dhe CEZ-DIA. Juristi Romeo Kara, i cili ka bërë kallëzimin përkatës për këtë aferë, i ftuar në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, thotë se duhet të merret në pyetje edhe Sali Berisha pasi afera korruptive është bërë në bashkëpunim me Ilir Metën

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha