Kamera fikson tifozen ruse në stadium, komentatori harron ndeshjen, mahnitet pas saj dhe i këndon live

17 Qershor, 14:02

Kampionati Europian i Futbollit, 'Euro 2020', nuk tërheq vëmendjen vetëm për ndeshjet që zhvillohen në fushë, por edhe për tifozët bukuroshë në stadiume.

Një tifoze rusë ka tërhequr vëmendjen e komentatorit arab gjatë ndeshjes, pasi u fokusua nga kamerat teksa ishte ulur në stadium për të ndjekur ndeshjen Rusi-Finlandë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha