Kapet me pistoletë në lokal 43-vjeçari në Durrës, i dënuar më parë për tentativë vrasje dhe armë pa leje

3 Dhjetor 2022, 09:21

Sherif Çela (Ismailaj) është arrestuar nga policia e Durrësit pasi është kapur me armë zjarri pistoletë në ambientet e një lokali.

Kategori të tjera