Këputen ‘fijet’ e krimit në Tiranë, çmontohen 155 kamera spiune të vendosura në disa lagje! Vihen nën hetim 37 persona

31 Janar, 08:40 | Përditesimi i fundit: 2023-01-31 14:58:47

Policia e Tiranës ka çmontuar dhe sekuestruar 155 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale. Për pasojë, janë vënë nën hetim 37 persona të cilët i kishin montuar kamerat në mënyrë të paligjshme duke ndërhyrë në jetën private të qytetarëve.

Kategori të tjera