Koronavirus-Sondazhi. Ja ç’mendojnë shqiptarët dhe italianët për pandeminë

8 Prill, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2020-04-08 08:35:47

Në emisionin Repolitix në Report TV u paraqit një sondazh mbi koronavirusin i realizuar në Itali dhe Shqipëri nën kujdesin e Roberto Baldassari, Drejtor i Mg Resarch. Baldassari i njohur për rezultate të mëparshmë të nxjera korrekte. Siç janë Rezultatet e zgjedhjeve ne vitin 2013, 2015 dhe 2017 në Shqipëri. Sondazhet japin pergjigje me përqindje të secilës pyetje Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha