Kosova sot në zi kombëtare! Dhimbje, lot dhe flamuj në gjysmështizë në nder të 10 viktimave të aksidentit tragjik në Kroaci

26 Korrik, 13:46

Në nder të viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik mëngjesin e djeshëm në Kroaci, Kosova e ka shpallur ditën e sotme ditë zie.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha