Kriza në PD, 11 ditë nga Kuvendi i Berishës, ç’do të bëjë Basha?

1 Dhjetor 2021, 07:06

 

Emisioni Repolitix trajtoi zhvillimet në PD ndërsa kanë mbetur 11 ditë nga mbajtja e Kuvendit të thirrur nga Sali Berisha. Cfarë do të bëjë Basha ndaj lëvizjes së Berishës për ti marrë kreun e partisë? Të ftuar Arben Meçaj, Gent Malko, Ibsen Elezi dhe gazetari Bledian Koka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha