Kriza në PD, 3 ditë nga Kuvendi i Sali Berishës

8 Dhjetor 2021, 15:07

 

Emisioni Repolitix trajtoi krizën në PD dhe Kuvendin e Sali Berishës që do të mblidhet në 11 dhjetor. Çfarë do të ndodhë dhe a do të ketë ndikim vizita e zyrtarit të lartë amerikan Eskobar për fatin e Kuvendit të Sali Berishës. Të ftuar Gent Malko, Arben Meçaj, Indrit Hoxha dhe Ylli Pata.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha