Kriza në PD pas shkrirjes së degës Korçë, Kadilli: Shpërthim sepse Basha i shpërfilli

29 Korrik, 15:15

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi krizën në PD pas rastit të Korcës ku i gjithi ekipi drejtues i degës dha dorëheqjen. Çfarë do të ndodhë në shtator me PD? Në studio i ftuar Fatbardh Kadilli anëtar i kryesisë së PD. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi aksidentet:-kush janë shkelësit në rrugë? Në studio shefi i sigurisë rrugore në policinë e Shtetit Skënder Ismaili dhe gazetari Sokol Dema.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha