Kukësi në syrin e fotografit londinez, Richard Burton: Ka bukuri të jashtëzakonshme, por s’ka investime

3 Qershor, 15:50 | Përditesimi i fundit: 2023-06-03 17:52:29

Fotografi londinez Richard Burton që po viziton për herë të parë Kukësin është impresionuar nga bukuritë natyrore dhe po përgatit një foto-album për lumin Drin. Ai thotë se Kukësi është një potencial i jashtëzakonshëm për turizëm, por është lënë në harresë sepse mungojnë investimet.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha