‘Kukull në duart e Berishës dhe Metës’/ Basha-Ramës: Me fjalë dhe me vepra e kam treguar që PD-në e drejtoj unë

12 Prill, 21:21

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si një “kukull” në duart e Sali Berishës dhe Ilir Metës, por për kryedemokratin Lulzim Basha ai i ka dhënë veprat se është ai në krye të PD-së. I ftuar në ‘5 pyetjet nga Babaramo’, Basha tha se PD-ja drejtohet prej tij dhe mban përgjegjësi për çdo veprim.

“Përgjigjen e ka marrë jo vetëm me fjalë dhe vepra, kryetar i PD jam unë dhe mbaj përgjegjësi për cdo veprim timin”, tha Basha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha