Kulluri i ashpër me ‘Grupimin për PD: Figura pa karakter, përfunduan duke i mbushur ujin Berishës

23 Qershor, 17:57

Për Edvin Kullurin, personat anëtarë të këtij grupimi u treguan të dobët dhe pakarakter, duke përfunduar në shërbim të Sali Berishës.

“ Shkuan të kapnin një karrige, apo t’i mbushin ujin, kjo tregon që nuk politikan, jam treguar ta mbaj të unifikuar, por treguan të dobët, u dorëzuan te Berisha, shkatërruan reputacionin dhe punën e të gjithëve, ai grupim u shpërbë dhe asnjëri nuk ofron zgjidhje, ne ishim e vetmja mundësi për ta ringritur PD-në”, tha Kulluri.

Ky grup përbëhej Edvin Kulluri, Arben Imami, Edith Harxhi, Bujar Nishani dhe Ibsen Elezi  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha