Kulluri: Rama bëri 2 gabime në Bruksel! Përgjigja negative e BE-së shton rreziqet për tensione në Ballkan! PD? Parti që po shpërbëhet

23 Qershor, 18:19

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri tha se përgjigja negative e Bashkimit Europian kundrejt Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut shton rreziqet për të tensionuar ballkanin.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha