Kurti debate me opozitën në kuvend për dialogun me Serbinë

11 Qershor, 17:22

Ne seancën e kushtuar dialogut me Serbinë dhe takimit që do të mbahet në Bruksel mes kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandër Vuçiç ka pasur përplasje. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha