Kurti pranon kërkesën e SHBA-së, shtyn me 48 orë gjobat për targat! Vijojnë tensionet në veri, digjet një makinë me targa serbe

22 Nëntor 2022, 16:58

Edhe pse në tryezën diplomatike të Brukselit, Kosova dhe Serbia nuk patën një marrëveshje për situatën e tensionuar në veri, duket se ka pasur në thelb një tërheqje minimaliste nga kryeministri i Kosovës, Kurti.

    Kategori të tjera