Kush e kontrollon Grupin Parlamentar të PD-së, Basha apo Berisha?

24 Nëntor 2021, 07:19

 

Emisioni Repolitix trajtoi betejën Basha-Berisha për kontrollin e grupit parlamentar të PD-së. Kush kontrollon më shumë deputetë në grupin parlamentar, Basha apo Berisha? Cilat janë shkaqet e përplasjes Basha-Meta dhe cfarë ka mes Berishës dhe Metës? Të ftuar Gent Malko, Lisandër Hoxha, Aulon Kalaja dhe Flogert Muça.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha