Kush i helmoi qytetarët e Krujës dhe si reaguan institucionet?

28 Tetor, 07:15

Emisioni Repolitix trajtoi ngjarjen e rëndë në Krujë me helmimin e mbi 600 qytetarëve nga ndotja e ujit të pijshëm. Kush i helmoi qytetarët e Krujës dhe si kanë reaguar institucionet përgjegjëse ndaj këtij skandali? Të ftuar në studio Arben Meçaj, Lavdosh Feruni, Arsen Rusta dhe Aulon Kalaja.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha