Kuvendi shkarkon Ilir Metën/ Urdhri i Biden prek politikanët shqiptarë

10 Qershor, 08:55

Emisioni Repolitix trajtoi në pjesën e parë votimin e Parlamentit për të shkarkuar presidentin e Republikës Ilir Meta. Cfarë do të ndodhë me Ilir Metën në Gjykatën Kushtetuese? Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi Urdhërin e presidentit amerikan Biden dhe pasojat që mund të ketë për politikanët shqiptarë. Të ftuar në studio Myslim Murrizi, Fatos Klosi, Shkëlqim Hajdari dhe Ilir Kalemaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha