Lajçak do vizitojë javën tjetër Kosovën dhe Serbinë, e shoqëron Escobar

2 Qershor, 16:10

Përfaqësuesi i veçantë i Bashkimit evropian për dialog, Miroslav Lajçak do vizitojë javën tjetër Kosovën dhe Serbinë, bëjnë të ditur burimet diplomatike në Bruksel, cituar nga mediat kosovare.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha