Larg zhurmës urbane, një arratisje në natyrën dhe kulinarinë e "Mrizit të Zanave"

25 Janar, 11:02

Emisioni “ Rreze Dielli’’ vizitoi agroturizmin ‘Mrizi I Zanave’’, një sipërmarrje e cila përpiqet të inkurajojë fermerët shqiptarë dhe i bën apel që shqiptarët të ndryshojnë plotësisht mentalitet në bizneset e tyre, qofshin bare, ristorante, agriturizëm dhe të vendosin në menu prodhimin vendas.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha