Lorik Cana jep mesazhin e tij për vaksinën anti-COVID: Mjeti i vetëm për të ‘luftuar’ pandeminë! E kam bërë pa hezitim për fëmijët dhe prindërit e mi

26 Tetor, 09:43

Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana, ka dhënë mesazhin e tij të fortë lidhur me vaksinën anti-COVID dhe rëndësinë e saj në “luftën” me pandeminë.

Futbollisti tregoi eksperiencën e tij me vaksinën, duke theksuar se për asnjë moment nuk ka pasur hezitime lidhur me efektet anësore të saj, apo edhe rezultatet, pasi ka qenë i sigurt se ajo të mbron nga COVI-19. Cana tha se ai e ka bërë vaksinën për të mbrojtur fëmijët, prindërit dhe njerëzit që e rrethojnë, ndërsa i ka inkurajoi të gjithë ta bëjnë atë.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha