Lufta me Koronavirusin, flasin Lulzim Basha, Elisa Spiropali dhe epidemieologu Alban Ylli

14 Prill, 09:07 | Përditesimi i fundit: 2020-04-14 09:30:04

Kryeministri Edi Rama ka paraqitur paketën e dytë financiare për përballimin e krizës dhe ka ftuar opozitën të bashkëpunojë. Basha i konsideron të pamjaftueshme. Ndërkohë të tjerë të ftuar flasin për përmasat e pandemisë dhe luftimin e pasojave të saj

Programe të tjera

Shiko të gjitha