"Lulet i trajtoj si fëmijë", kopshtari bën art me gërshërë: Kjo punë më kënaq shpirtin! (12 prill 2023)

12 Prill, 21:48

Cdo dite eshte ne kontakt me natyren Pasionin e tij per bimet e ka shnderruar ne profesionin e jetes Si eshte dita e kopshtarit qe ben art me gershere ne Liqenin Artificial Nje rrugetim ne boten e luleve, te pathenat e profesionit dhe bisedat familjare Nje nga ne prezanton Kopshtari qe punon per mushkerine e Tiranes Sot, ora 20:00

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha