Manastirliu në 'Air Albania': Hapim fashën për punonjësit e institucioneve në kontakt direkt me qytetarët

23 Qershor, 15:50

Zgjerohet fasha e vaksinimit, duke përfshirë punonjësit e shërbimeve kritike dhe institucioneve në kontakt të drejtpërdrejtë me qytetarët.

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndjekur procesin e vaksinimit në qendrën e vaksinimit të përqendruar në Air Albania, nga ku u shpreh se ritmi është i lartë, por synohet të rritet me tej, me vaksinimin e kombinuar, si pjesë e planit kombëtar të vaksinimit masiv.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha