Marrëveshja Shqipëri-Itali për pensionet, nismëtarja Gerarta Ballo në Report Tv: Po bëhen të gjitha përpjekjet që të firmoset para zgjedhjeve të 25 shtatorit

27 Korrik, 20:39

Që Shqipëria dhe Italia të arrinin deri përmbylljen e marrëveshjes shumë të rëndësishme për njohjen e ndërsjelltë të pensioneve, një meritë të veçantë e ka edhe aktivistja shqiptare në Itali, Gerarta Ballo, e cila ishte e para që propozoi nismën përmes një peticioni online dhe insistoi vazhdimisht që kjo të bëhet realitet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha