Mbi 1500 të helmuarit në Deçan, kryetari i komunës: Disa janë paraqitur në spital nga dy edhe tre herë, uji është i pastër e treguan analizat

14 Korrik, 17:57

Numri i pacientëve të helmuar në Deçan ka shkuar mbi 1 mijë e 500 sic raportoi edhe kryetari i komunës, Bashkim Ramosaj duke theksuar se shumë prej tyre rikthehen në spital për të dytën dhe të tretën herë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha